سه‌شنبه، بهمن ۱۳، ۱۳۸۸

آقای ده نمکی، مشکل صدا و سیما نیست، مشکل فساد مسولین نیست، مشکل خود تویی !قاچاقچی دختران به دوبی خود تو هستی.

مسعود دهنمکی در برنامه تلوزیونی ، به انتقاد از فساد مسولین پرداخته است و گفته که تلوزیون جرات پخش فیلم فقر و فحشا را ندارد.

چگونه این بلا سر کشور ما آمده است ؟ چگونه فضایی به وجود می آید که کشور ما وضعش این باشد؟ با این همه ثروت و استعداد ، در فقر باشیم و دختران بیچاره برای کاسبی به دوبی بروند یا در خیابان های دنبال مشتری باشند؟ در همان زمان نیز مسولین کشور ثروت های انچنانی داشته باشند و به قول تو غرق در فساد؟!

آقای دهنمکی ، یادت است جزو سردسته لباس شخصی ها بودی و گمان می کنم الان نیز باشی. وقتی خامنه ای با کمک گروه های فشاری متشکل از تو و امثال تو روزنامه های اصلاح طلب را تعطیل می کرد، زمانی که نشریه های روشنفکری را به کمک تو به محاق می برند، تو خود زمینه ساز صدور دختران ایران به دوبی را فراهم می کردی. قاچاقچی دختران به دوبی خود تو و امثال تو هستید. تعجب نکن ، نوشته ام را تا آخر بخوان.

یک- قبول داری که گروه های فشار متشکل از امثال تو نقش عمده ای در بستن روزنامه های منتقد و سرکوب دانشجویان و روشنفکران منتقد داشته اند؟

دو- نشریات منتقد ، رکن چهارم دموکراسی هستند ، زمانی که روزنامه های منتقد نباشند ، هیچ نظارتی بر مسولین اجرایی نیست و زمانی که نظارت نباشد ، جمعی دزد چون ا.ن. بر سر کار می ایند و غیر از غارت ثروت مردم ، با مدیریت ابله شان ، وضع کشور ثروتمندی چون ایران را به جایی می رسانند که هشتاد درصد مردم زیر خط فقر زندگی کنند. نتیجه مدیریت آنها ، دختران خیابانی است. پس بدان که تو نیز در به وجود آمدن پدیده دختران خیابانی مسول هستی و نقش داشته ای.

روز هیجده تیر هفت و هشت، پس از اعمال جنایت کارانه تو و گروه انصار ، خامنه ای در صدا و سیما به غلط کردن افتاد و گریه کرد، آن روز اگر تو امثال تو نبودند که مجددا دانشجویان را به خاک و خون بکشند ، زمینه برای تغییر آهسته و بدون خون ریزی رژیم شاه شیخی به رژیمی مردم سالار ، فراهم شده بود.

در تمام اتفاقات اخیر ، در همه جنایان این ده ساله گذشته، در تمام خون هایی که در آینده نزدیک ریخته خواهد شد تا ما به دموکراسی برسیم، تو مسیول هستی.

به جای اینکه قیافه منتقد را به خود بگیری ، اگر از جنایاتت پشیمان هستی، بیا و از پیش مردم اعتراف کن و معذرت بخواه. اگر همه پشیمان نیستی ، در به همان جنایات قبلیت ادامه بده، ولی قیافه منتقد و دلسوز نگیر.

تو و جنایت کارانی چون تو برای رسیدن به پول دست به همه جنایتی زده اید. یادت است تو گروه تو سال 76 با فریاد یا زهرا داشنجویان را از پنجره به بیرون پرتاب می کردید ؟!به یاد داری هیجده تیر ده سال پیش چماق به دست به جان بهترین و فرهیخته ترین جوانان این مرز و بوم افتاده بودی؟!

انتقاد تو از فساد مسولین یا پدیده دختران خیابانی مانند این است که هیتلر بیاید و از وجود کوره آدم سوزی انتقاد کند! آدم جنایتکار ، تو خود بانی این جنایتی!

۲ نظر:

  1. بجای مثال هیتلر، مثال مصاحبها شبون جعفری را اگر مزدید، مطلب بهتر نمایان میشود.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.