سه‌شنبه، بهمن ۱۳، ۱۳۸۸

دلاور سبز، روز 22 بهمن ، ((سیم چین و فندک اتمی )) یادت نرود


همانطوری که می دانیم روز 22 بهمن هر سال، خیابان آزادی و میدان آزادی پر از بلندگو می شود. اما امثال گویا تدارک دیگری دیده اند و نوع خاصی بلندگو به تعداد زیاد از خارج وارد کرده اند. لذا چون ممکن است که بخواهیم که بلندگوها را خفه کنیم، سیم چین و فندک اتمی بسیار به کار می آید.

بنا بر خبر موثق امسال تعداد زیادی بلندگوی مخصوص و قوی نیز به صورت فوری از خارج وارد کرده اند. بلند گوهای فوق یک ویژگی خاص دارد و آن این است که صدا را به صورت یکنواخت پخش می کند، یعنی فرقی ندارد که فاصله شما با بلندگوی فوق چه قدر است، یک متر است یا ده متر ، شما صدایی با قدرت یکسانی را می شنوید. با این روش می خواهند صدای شعار ما را تحت شعاع قرار بدهند.

در صورتی که چنین اتفاقی بیافتد ، باید که سیم های بلند گوها را قطع کنیم تا ا.ن. نتواند لجن پراکنی کند و با نادیده گرفتن شعارهای ما با وقاحت همیشگیش ، صحبت هایش را ادامه دهد. لذا سیم چین و فندک اتمی بسیار به کار می آید.

نکته یک : سیم چین کاربردش مشخص است، اما حتما سیم چین ی به همراه داشته باشید که روکش قویی داشته باشد.

نکته دو : فندک اتمی : ممکن است سیم ها را درون لوله های فلزی قرار دهند تا از دسترس سیم چین های ما خارج شود، در این صورت فندک اتمی بسیار به کار می آید. به دلیل اینکه فندک اتمی حرارت بالایی را تولید می کند ، کافیست چند دقیقه همان لوله فلزی را حرارت دهیم، سیم های بلندگو در داخل لوله اتصال می کند و بلندگو به رحمت ایزدی می رود!۳ نظر:

 1. سلام
  چهلم شهید علی موسوی حبیبی : خواهر زاده مهندس میر حسین موسوی .امروز از ساعت 3-5 بعد از ظهر بهشت زهرا و بعد از آن با مراسم دعا و تسل به ائمه اطهار در منزل پدر شهید در
  ولی عصر-نرسیده به منیریه-کوچه شهید صنیع خانی-کوچه فتوره چی- انتهای بن بست .منزل شهید علی موسوی حبیبی

  پاسخحذف
 2. البته فراموش نکنید که سیم چین و فنک را داشته باشید به اضافه اینها یک میکروفن و چند تبدیل فیش با اندازه های مختلف هم داشته باشید که در صورت امکان از حیله جمهئری اسلامی بر علیه خودشان استفاده کنیم

  پاسخحذف
 3. چون اون روز تعدادی امت بسیجی و جیره خور حکومت هم مثل روز قدس برای راهپیمایی میاند نفری یه مشت سکه داشته باشیم که بپاشیم جلوشون

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.