پنجشنبه، بهمن ۰۸، ۱۳۸۸

خامنه ای ، لعنت بر تو، پول و قدرت اینقدر ارزش دارد؟به مادر این دو جوان فکر کردی؟!

در این چند ماهه چند صد نفر در خیابان های ایران کشته شده اند، صدها نفر در زندان های تو مورد تجاوز قرار گرفته اند، بسیاری سر به نیست شده اند بدون اینکه خانواده آنها از وضع آنها خبر داشته باشند.

اما اینکه دو جوان را با اتهامی واهی در زندان و با برگزاری دادگاهی فرمایشی ، اعدام کنی ، نوع دیگری از جنایت است. تا کنون مسولیت اعمال سگ های بسیجی را به عهده نمی گرفتید و آنها را لباس شخصی می دانستید، اما این دادگاه فرمایشی را نمی توانی منکر شوی، تو و رژیم خونخوارت دو تن از برادران مرا با برگزاری دادگاهی فرمایشی کشتی. این یعنی رژیمت وارد فاز جدیدی شده و رسما دست به آدم کشی می زند.

لعنت بر تو موجود کثیف؛ تف بر تو قاتل جانی،

فکر کردی با کشتن دو جوان کم سن و سال ، ما می ترسیم و عقب می نشینیم ؟ زهی خیال باطل

ما گر ز سر بریده می ترسیدیم

در محفل عاشقان نمی رقصیدیم

اشک بر چشم های ما آوردی، صورتم از غم این دو جوان خیس است ، اما ذره ای در اراده ما برای سرنگونی تو این رژیم خونخوار خلل ایجاد نشده و نخواهد شد. دیکتاتور خونخوار و آدم کش، وعده ما بیست و دوم بهمن خیابان های داخل ایران و جلوی سفارت خانه های رژیم در خارج!

۲ نظر:

  1. وقتی که صدای ضجه های مادران عزادار در کوچه های غم انگیز شهر می پیچد وقتی دروغ صورت کریه اش را به تمامی به منظر میگذارد و سروران دروغ از عریانی حقیقت هراسیده به جستجوی راهکاری پلید تر رفته اند! راهی جز اینم نیست! راهی جز اینم نیست! راهی جز اینم نیست! ابلیس! دیگر برای ترساندن این همه بی هراسی دیر شده این رودخانه پرخروش تنها با در هم شکاندن بیداد آرام خواهد نشست. آری دیریست که همه در خوابید و تاریکی ظلمت اندیشه هاتان، بینایی چشم هاتان را کور کرده! کورسویی که میبینید از نابینایی چشمهاتان است این آتشفشانی خروشان است که در سراسر سرزمینمان میخروشد. وای از روزی که این خشم طغیان کند!!!

    پاسخحذف
  2. از این احکام شوکه شدم. امروز را در شوک بسر بردم. هرچند از دستگاه طاغوتی خامنه ای صدور چنان حکمی دور از انتظار نبود ولی به واسطه حس انسان دوستی حکم اعدام ظاهراً برای انسانها (نه حیوانات دستگاه حاکم) شوکه کننده تر از حکم زندان حتی طویل المدت است. چندان دلخوش نباشیم که به خانه های خود خواهیم خزید و در امان خواهیم بود، چه؛ سر ما نیز برای ضحاک ماردوش در نوبت است. و فردا شاید مادران و پدران ما باشند که مرثیه غم باید بسرایند.    وعده دیدار ما، ساعت 9 شب 21 بهمن - پشت بامها - زمان حکومتی برای الله اکبر و زمان غنیمت برای سبزها و 22 بهمن در خیابانهای تهران

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.