شنبه، بهمن ۱۰، ۱۳۸۸

خطر گروه موسوم به انجمن پادشاهی ایران برای آینده ایران و جنبش سبز

خوش خدمتی انجمن فوق به ج.ا. با اعلام اقدام مسلحانه علیه رژیم ج.ا.

اکنون ج.ا. سعی دارد که نقش انجمن مذکور را را در جنبش سبز و اتفاقات اخیر ایران پر رنگ کند. شاید پر بی راه نباشد که بگوییم که انجمن فوق خواسته یا ناخواسته بازیچه دست رژیم شده است و در جهت منافع رژیم قدم بر می دارد. دست یازیدن به خشونت سم جنبش است و در خلاف جهت منافع مردم ایران و جنبش سبز است ، به دلایل زیر:

الف) به دست ج.ا. بهانه می دهد که علیه مردم به خشونت بیشتر متوسل شود

ب) ج.ا. به بهانه همین خشونت مخالفین ، جنایات خویش را در سطح بین المللی توجیه می کند.

حال ببینیم موضع انجمن پادشاهی چیست ؟ در گزارش بی بی سی ،جمشید شارمهد ، دبیر رادیو تندر ضمن تایید نقش انجمن پادشاهی در بمب گذاری حسینه شیراز، استدلال می کند که در حسینه فوق همه بسیجی ها بودند و در نتیجه ما حق داشتیم با بمب گذاری انها را بکشیم!

یکی نیست از این آدم تروریست بپرسد ، اولا از کجا می دانی که همه صدها نفر حاضر در حسینه ، همه بسیجی بودند ؟! دوما بر فرض اینکه همه بسجی بودند، طی کدام دادگاه عادلانه به نتیجه رسیده ای که باید این افراد کشته شوند؟ سوما، فرق شما با آن بسیجی چیست؟ آن بسیجی هم آدم می کشد و حرمت حق حیات انسان ها را نادیده می گیرد. او آدم کش است ، شما هم آدم کش هستید.

هر چند که به نظر می رسد ، انفجار مذکور به دلیل بی دقتی در انبار کردن مهمات جنگی برای نمایشگاه رخ داده بود و بعد از انفجار ، ج.ا. سعی کرد که از آب گل آلود به وجود آمده ماهی بگیرد و انفجار فوق را به گردن گروه انجمن پادشاهی انداخت. انجمن نیز یا دستنشانده رژیم بود که پذیرفت و یا اینکه احمق بودند!

من از اعدام این دو جوان ، به اتهامتی واهی و بدون داشتن دادگاهی عادلانه ، متاثرم و انرا یک قتل می دانم. هر چند که بعید می دانم که این دو جوان نیز واقعا ارتباط جدی با این انجمن مضحک می داشته اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.