چهارشنبه، دی ۳۰، ۱۳۸۸

دفاع خاتمی از اصل ولایت فقیه

پیرو اینکه خانم مسیح علی نژاد خاتمی را عزیزترین متهم دنیا خوانده است، بعضی وقتها از دفاع روزنامه نگاران آزاد اندیش از اصلاح طلبان حکومتی متعجب می شوم.

داستان باز خیانت خاتمی به ایران و آینده ایران است. آیا قبول داریم که با وجود اصل ولایت فقیه این رژیم ادامه یابد ؟! چگونه از خاتمی دفاع می کنید که رسما از ولایت فقیه حمایت می کند؟! آیا حمایت خاتمی از ولایت فقیه خیانت به مردم ایران است یا نه ؟

بازی با کلمات که نداریم، خاتمی آدم بزدلی بود که بیست میلیون رای داشت، شرایط جهانی و منطقه ای نیز خیلی مساعد بود. آن موقع هنوز آمریکا درگیر افغانستان و عراق نبود و جای دیوانه ای مثل بوش، کلینتونی سر کار بود که می فهمید مساله و مشکل اصلی خاورمیانه ایران است.

خاتمی اگر بزدل نبود، همان سال 77 به خامنه ای می گفت یا اصلاحات واقعی یا من استعفا می دهم! قدرت خامنه ای در این دوازده سال گذشته خیلی خیلی بیشتر شده است. فراموش نکنیم که در ماجرای کوی دانشگاه و تظاهرات ده هزار نفری دانشجویان ، خامنه ای در جلوی تلوزیون اشک تمساح ریخت. اما الان میلیونها نفر در خیابان علیه او شعار می دهند و او از سرجایش هم تکان نمی خورد. خاتمی و دولت اصلاحات ،جاده صاف کن تحکیم قدرت خامنه ای شدند. حال نیز خاتمی فروپاشی نظام ج.ا. را نزدیک دیده است و در صدد ساختن کلاهی از این نمد است چه آنکه می داند در حکومت دموکراسی جایی برای او و امثال او نیست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.