یکشنبه، آذر ۰۸، ۱۳۸۸

آیا در نهایت رژیم جمهوری اسلامی پیروز خواهد شد یا مردم و جنبش سبز ؟

آیا در نهایت رژیم جمهوری اسلامی پیروز خواهد شد یا مردم و جنبش سبز ؟

سوال سختی نیست. اگر فارغ از هر تعصبی نیز بخواهیم نگاه کنیم خواهیم دید که پیروزی در نهایت با ما خواهد بود. دیپلمات های غربی بر این باور هستند که رژیم موفق شده است جنبش را به نحوی سرکوب کند ، اما آنها نیز تایید می کنند که در بدبینانه ترین حالت نیز رژیم موفق به خاموش کردن جنبش نشده است و به دیگر عبارت جنبش سبز آتش زیر خاکستر است.

توانایی و اماکانات هر دو طرف را با هم مرور سطحی خواهیم کرد:

امکانات رژیم فاشیستی شاه شیخی :

یک -دسترسی آسان به ثروت افسانه ای نفت و منابع زیرزمینی ایران

دو- در حال حاضر به عنوان یک حکومت (هرچند ناپایدار و فاشیستی)، دارای ساختار حکومتی است و ساختار اداری و نظامی شکل گرفته ای دارد.

سه- وجود تعداد قابل توجه ای انسان بی سواد و خودفرخته که به رژیم قابلیت ایجاد و سامان دهی یک ملیشای خشن تحت عنوان بسیج را داده است و این ملیشا ماشین سرکوب رژیم گردیده است.

چهار- استفاده از دین برای رسیدن به مقاصد خود و وجود تعداد زیاد افراد مذهبی خوش باور در کشور

جمع چهار مورد فوق در سی سال گذشته سنگ بنای ادامه حاکمیت این تعداد اندک بر مردم ایران بوده است.

امکانات مردم ایران و جنبش سبز:

یک- تعداد بالای مردم.اگر منصفانه نگاه کنیم خواهیم دید که تعداد مردم معتقد و پایند به تغییر و جنبش سبز در بدترین حات بیش از پنجاه میلیون نفر است . در حالی که تعداد وابستگان رژیم در خوشبینانه ترین حالت به زحمت به یک میلیون می رسد. لازم به ذکر است که در همین یک میلیون نفر ذکر شده نیز، تعداد افرادی که حاضر هستند در مقابل مردم بایستند و دست به کشتار همنوعان خود بزنند، کمتر از چند ده هزار نفر است.

در واقع ، جنگ اصلی بین پنجاه میلیون نفر و صد هزار نفر است. یعنی نسبت یک به پانصد !!

دو- نفوذ اینترنت در ایران : خوشبختانه اکنون در روستاها نیز مردم به اینترنت دسترسی دارند و این گردش آزاد اطلاعات پاشته آشیل رژیم شاه شیخی است.

سه – محق بودن جنبش سبز و مردم:

شاید این نیز پاشنه آشیل دوم رژیم شاه شیخی باشد ، چرا که در طی زمان باعث ریزش طرفداران رژیم خواهد شد ( با توجه به وجود اینترنت و گردش آزاد اطلاعات)

چهار- رژیم شاه شیخی از موقعیت ژیوپلیتیکی ایران و تولید نفت همیشه برای ناامن ساختن منطقه استفاده کرده است. این رفتار رژیم شاه شیخی را در نقطه ظعف بین المللی قرار داده است و زمینه را برای حمایت مجامع بین المللی از جنبش سبز فراهم کرده است.

پنج- استفاده از تیوری (عدم توسل به خشونت) به عنوان یک راهکار استراتژیک در جنبش سبز یکی از مهمترین نقاط قوت این جنبش است. مردم ایران با توجه به تجربه انقلاب پنجاه وهفت و خونریزی بعد از آن از تغییر کمی می ترسند ولی انتخاب (عدم توسط به خشونت ) به عنوان راهکار، اولا این ترس را از عامه مردم گرفته و دوما، رژیم را بخاطر استفاده از خشونت علیه مردم در نقطه ضعف قرار داده است!

بی شک همه ما شاهد تلاش رژیم برای سوق دادن جنبش به سمت خشونت بوده ایم که به نحو مفتضحانه ای ناکام مانده است.

شش- عدم وجود رهبر کاریزماتیک در جنبش :

جنبش سبز قایم به شخص نیست و فاقد یک رهبر کاریزماتیک است. شاید در نگاه اول این یک شکل نکته منفی به چشم بیاید ، اما اگر نیک بنگریم ، خواهیم دید که هر کدام از اعضا خود یک رهبر هستند و این ساختار هوشمندانه ، امکات سرکوب جنبش به وسیله قلع و قمع رهبریت را از رژیم گرفته است.

با جمع بندی موارد بالا می توان خیلی راحت و با قاطعیت نتیجه گرفت که جنبش سبز در آینده نزدیگ به پیروزی می رسد. در دی ماه پنجاه و هفت ، هیچ کسی فکر نمی کرد که بعد از شش ماه رژیم حاکم بر ایران عوض شود. زمانی گسترش انقلاب مردم شیب تندی گرفت که اولین فریاد مرگ بر شاه در خیابان های تهران سر داده شد. فراموش نکنیم که در سیزده آبان مردم به صراحت فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند. آزادی نزدیک است.

چهارشنبه، آبان ۲۷، ۱۳۸۸

پیشنهاد ایجاد ترافیک مصنوعی در سیزده آبان / تکرار این پیشنهاد

هیچ دقت کرده اید که در بالاترین ساعت فرستادن لینک چقدر مهم است؟

آقا جان توی بالاترین چه خبره ؟من پیشنهاد ایجاد ترافیک در روز سیزده آبان را قبلا داده بودم (اینجا)، فقط سه نفر(!) از طریق بالاترین به وبلاگ من آمدند و این پیشنهاد را خواندند! اما وقتی یکی دیگر از دوستان به صورت خیلی خلاصه آنرا نوشته و در بالاترین گذاشته است (اینجا)، هفتصد نفر آنرا خوانده اند و شصت تا امتیاز مثبت هم گرفته است! این نشانه این است که در بالاترین برای اینکه لینکت رای بیاورد باید بدانی چه ساعتی آنرا باید بفرستی وگرنه لینکت برباد فنا می رود!ضمنا مهم این است که بعضی مطالب را به صورت خلاصه بنویسی.

شاید عاتش حجم زیاد اطلاعات باشد که همه سعی می کنند فقط نگاه سرسری بیاندازند!

البته برای من مهم نیست که این پیشنهاد به اسم چه کسی ثبت شود ، بلکه مهم این است که در جمع مطرح شود و در صورت خوب بودن از آن استفاده کنیم.

دوشنبه، آبان ۲۵، ۱۳۸۸

طرح ترافیک سبز

-->

دولت کودتا با توسل به خشونت قصد سرکوب جنبش را دارد، چگونه می توانیم این خشونت را بی اثر کنیم ؟


در تظاهرات سیزده آبان جمعه از دوستان پیشنهاد کرده بودند که تا سرنگونی دولت کودتا و یا رژیم در خیابان بمانیم. با اینکه هوا هم خوب بود ، اما مردم نماندند. البته که خشونت بیش از حد رژیم نیز مردم را حسابی خسته کرده بود. به دیگر عبارت میلیشا بسیج و نیروی افتضاحی آنچنان با مردم با خشونت رفتار کردند که توان مردم گرفته شد.


راه حل این است که این بار همه ما با ماشین به خیابان بیایم. می توانیم مثلا خیابان ولی عصر را به عنوان هدف انتخاب کنیم. تعداد ما خیلی زیاد است ، هزاران نفریم ، تصور کنید که هزاران نفر سوار ماشین به خیابان بیایند و مسیر همه نیز خیابان ولی عصر باشد، اولا رژیم نمی تواند بگوید که چرا سوار ماشین به خیابان آمده اید و نه می تواند بگوید که خیابان را ترک کنید، هر کسی یک بهانه می آورد : مثلا اینکه به خانه عمویم به مهمانی می روم. طبیعتا ترافیک وحشتناکی درست می شود که امکان حرکت در آن وجود نخواهد داشت. این چند مزیت دارد: اولا امکان استراحت و خوابیدن در ماشین وجود دارد. دوما میتوان غذا و آب را با خودمان بیاوریم و سوما امکان استفاده از دستشویی نیز خیلی راحتر به وجود خواهد آمد ، چرا که قطعا مردم ساکن در آن حوالی اجازه استفاده از دستشویی را به همه خواهند داد. باران و برف نیز اثری ندارد.


از طرفی می توانیم یک سری موسیقی مشخص مربوط به جنبش سبز را به عنوان اهنگ رسمی جنبش انتخاب کنیم و آنرا با صدای بلند از ماشین خودمان پخش کنیم.


شاید بیش از هشتاد درصد مردم دوست دارند و می خواهند در تظاهرات شرکت کنند به شرطی که توسط ملیشا و پلیس مورد خشونت قرار نگیرند. شاید الان کمتر از ده درصد مردم جرات شرکت در تظاهرات را پیدا می کنند. به هر حال تجاوزو کشتن و شکنجه چیزهایی است که همه مردم از آن می ترسند. اما با این روش، چون هیچ خطری کسی را تهدید نمی کند ، تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد افزایش خواهد یافت.


واکنش پلیس چه خواهد بود ؟

هیچ راهی برای خنثی کردن آن ندارند ، چرا که در به هرکسی بگویند این خیابان را ترک کن می گوید من به فلان دلیل مثلا می خواهم بروم چهارراه پارک وی.

تنها یک راه حل برای دولت کودتا وجود دارد، آن هم اینست که مثلا خیابان ولی عصر را کلا تعطیل کنند. خوب ما هم از همین الان چند گزینه را تعیین می کنیم . اگر یکی را بستند همه با هم به گزینه دوم که مثلا خیابان آزادی است خواهیم رفت !!


گزینه اول ما می تواند خیابان ولی عصر- گزینه دوم :آزادی – گزینه سوم: خیابان بهشتی – چهارم : مطهری – پنجم طالقانی – ششم کارگر باشد.


از طرفی نیز شانزده آذر دوشنبه است و اگر ما فقط یک یا دو روز در خیابان بمانیم، این جماعت کودتاچی بیچاره خواهند شد.


خودتان را جای دولت کودتا بگذارید، چیزی به ذهن شما می رسد ؟پس از همین الان روی این طرح کار کنیم.

ما اگر قدرت خودمان را بدانیم، اعتماد به نفسی پیدا خواهیم کرد که دولت کودتا و میلیشا بسیج ، جلودار ما نخواهند بود.


مبدع طرح ترافیک سبز، نگارنده این وبلاگ بوده است. توضیحات بیشتر در اینجا.

این هم لینک وال استریت ژورنال و اشاره اش به این طرح است: 

Opposition supporters also brought their cars to a standstill at 5 p.m., the height of rush-hour traffic in Tehran, making it hard for security forces to navigateلینک سو استفاده از طرح من توسط افرادی مشکوک


شنبه، آبان ۲۳، ۱۳۸۸

مراجع عظیم الشان در جواب استفتتا من (فاکرمن بودن) را مجاز دانستندابتدا این را بگویم که این سوالها با قضیه صیغه کاملا فرق می کند ، سه نفر از چهار مرجع گفته اند که پرداخت پول توسط زن به مرد اشکالی ندارد. این شکل داستان کلا با موضوع صیغه فرق دارد .

چرا که همیشه روحانیون در توجیه وجود صیغه در تشیع گفته اند که این همان ازدواج است و جوهره آن همان ازدواج است. اما در این مورد من از همان ابتدا گفته ام که هدف از این ارتباط جنسی دریافت پول است و نه ازدواج. این دریافت پول دقیقا همان کاری است که یک زن فاحشه می کند و به خاطر دریافت آن پول به مرگ محکوم می شود. مقصود من از این سوال از مراجع این بوده که نشان بدهم تفاوت برخورد بین زن و مرد در اسلام وجود دارد .

اصولا مساله اینجاست که موضوع ازدواج از نظر اسلام به شکل زیر است :

زن اندام جنسی اش را در اختیار مرد قرار می دهد و مرد در قبال آن مهریه و نفقه پرداخت می کند. این دیدگاه و ساختار باعث شده که زن به شکل یک کالا در بیاید.

در این فتوا از مراجع پرسیده ام که آیا می توانم در قبال دریافت پول، با زنان سکس داشته باشم!؟ 
این دقیقا همان فاحشگی است، اما برای مردان...! و صد البته که مراجع تقلید این عمل را مجاز و حلال دانسته اند.


بشتابید ، غفلط موجب پشیمانی است ، بشتابید برای ترویج اسلام ، و در یک کلام :
باغت آباد شه انگورررررری !
من از مراجع تقلید استفتا کرده بودم و از آنها پرسیدم که من در کشور سویس هستم و اینجا مراکزی هستند که مردها را به زنان معرفی می کنند و من می توانم در ازا۽ برقراری رابطه جنسی با آن زنان ، پول دریافت کنم. آیا این پول حلال است ؟آیا این رابطه از نظر شرعی مشکل ندارد؟
همانطوری که همه می دانند این شغل ، شغل شریف فاحشگی است برای مردان و به مردانی که به این کار مشغول هستند می گویند : فاکر من. همانطوری که یک زن می تواند فاحشه باشد و در ازا دریافت پول با کسی ارتباط جنسی برقرار کند ، مردانی نیز هستند که در ازا دریافت پول با زن های مجرد که نیاز جنسی دارند ، ارتباط برقرار می کنند و در اروپا این موضوع عجیبی نیست.

حضرت آیت الله فاضل لنکرانی (اینجا) و آیت الله العظمی صادق روحانی (اینجا)، آیت الله العظمی سیستانی(اینجا)وآیت الله مکارم (اینجا)به استفتا من جواب داده و این پول را حلال اعلام کرده و این رابطه را نیز شرعی دانسته اند.(استفتاهای فوق در پست قبلی گذاشته ام ، وقتی متن رو خواندید ، کپی فتواها را نیز خواهید دید)

اما چند سوال مطرح است:

اول – مراجع عظیم الشان ، چرا اگر یک زن با چند مرد در ارتباط باشد ، به جرم فاحشه بودن اعدام می شود(مانند عاطفه شانزده ساله در شمال ایران اینجا و اینجا و اینجا ) ، اما این کار برای مردان حلال است ، این تناقض را چگونه توجیه می کنید ؟

لابد خواهید گفت اگر مرد فاحشه باشد و در اثر این ارتباط زن حامله شود ، طفل حاصل پدرش مشخص است و مادرش هم مشخص است . اما اگر در این رابطه زن فاحشه باشد و زن حامله شود، پدر فرزند معلوم نخواهد بود. من در جواب به شما می گویم که به کمک علم ژنتیک خیلی راحت می توان فهمید که پدر طفل کدام است. آن زمان اعراب جاهلی بود که نمی شد فهمید ، الان خیلی راحت می شود پدر را مشخص کرد. مگر نمی گویید که دین اسلام دین کاملی است و برای همه زمان ها آمده است ؟این چه جور دینی است که اینهمه نقصان و تناقض و بی عدالتی در آن است ؟!
من نوعی به حکم مرجع تقلید و به صورت کاملا شرعی الان می توانم بروم و با صدها زن ارتباط جنسی برقرار کنم و هیچ گناهی نیز بر من نوشته نخواهد شد ، اما اگر یک دختر معلول ذهنی مورد سو استفاده قرار گیرد ، باید اعدام شود!

طبق همین منطق است که در بازداشت گاه های رژیم به دختران آزادی خواه و شجاع ما تجاوز می شود و مراجع عظیم الشان ککشان نمی گزد.

دوم – آیا من در صورتی که به یک فاکر من کامل تبدیل شدم و درآمد خوبی به دست آوردم ، باید خمس و زکات این درآمد را به شما مراجع عظیم الشان تقدیم کنم ؟! به قول آخوند مذکور در شهر قصه : خمس و زکاتش رو بده حلاله !! یعنی می خواهید بفرمایید که کمسیون این پول را باید به شما پرداخت کنم دیگر؟! خوب ، سگ تو ضرر ، باشد ، اگر فاکر من شدم ، سهم شما را نیز خواهم داد ، اما اگر ممکن است بفرمایید که شما چه در این معامله چه نقشی را ایفا کرده اید که الان سهم می خواهید ؟! آیا شما مکان را فراهم کردید یا طرف معامله را معرفی کرده اید !؟

وقتی کسی در یک رابطه فاحشگی ؛ اینگونه غیر منصفانه عمل می کند ، وای به روز که حکومت یک کشور به اختیار آنها بیفتد. 


تصویر فتوا / مراجع تقلید دریافت پول در قبال رابطه جنسی را مجاز و حلال می دانند، فاکر من بودن آزاد شد...!

ابتدا این را بگویم که این سوالها با قضیه صیغه کاملا فرق می کند ، سه نفر از چهار مرجع گفته اند که پرداخت پول توسط زن به مرد اشکالی ندارد. این شکل داستان کلا با موضوع صیغه فرق دارد .

چرا که همیشه روحانیون در توجیه وجود صیغه در تشیع گفته اند که این همان ازدواج است و جوهره آن همان ازدواج است. اما در این مورد من از همان ابتدا گفته ام که هدف از این ارتباط جنسی دریافت پول است و نه ازدواج. این دریافت پول دقیقا همان کاری است که یک زن فاحشه می کند و به خاطر دریافت آن پول به مرگ محکوم می شود. مقصود من از این سوال از مراجع این بوده که نشان بدهم تفاوت برخورد بین زن و مرد در اسلام وجود دارد .

اصولا مساله اینجاست که موضوع ازدواج از نظر اسلام به شکل زیر است :

زن اندام جنسی اش را در اختیار مرد قرار می دهد و مرد در قبال آن مهریه و نفقه پرداخت می کند. این دیدگاه و ساختار باعث شده که زن به شکل یک کالا در بیاید.

در این فتوا از مراجع پرسیده ام که آیا می توانم در قبال دریافت پول، با زنان سکس داشته باشم!؟ 
این دقیقا همان فاحشگی است، اما برای مردان...! و صد البته که مراجع تقلید این عمل را مجاز و حلال دانسته اند.

من از مراجع تقلید استفتا کرده بودم و از آنها پرسیدم که من در کشور سویس هستم و اینجا مراکزی هستند که مردها را به زنان معرفی می کنند و من می توانم در ازا۽ برقراری رابطه جنسی با آن زنان ، پول دریافت کنم. آیا این پول حلال است ؟آیا این رابطه از نظر شرعی مشکل ندارد؟


همانطوری که همه می دانند این شغل ، شغل شریف فاحشگی است برای مردان و به مردانی که به این کار مشغول هستند می گویند : فاکر من. همانطوری که یک زن می تواند فاحشه باشد و در ازا دریافت پول با کسی ارتباط جنسی برقرار کند ، مردانی نیز هستند که در ازا دریافت پول با زن های مجرد که نیاز جنسی دارند ، ارتباط برقرار می کنند و در اروپا این موضوع عجیبی نیست.

حضرت آیت الله فاضل لنکرانی (اینجا) و آیت الله العظمی صادق روحانی (اینجا)، آیت الله العظمی سیستانی(اینجا)وآیت الله مکارم (اینجا)به استفتا من جواب داده و این پول را حلال اعلام کرده و این رابطه را نیز شرعی دانسته اند.(استفتاهای فوق در پست قبلی گذاشته ام ، وقتی متن رو خواندید ، کپی فتواها را نیز خواهید دید)

اما چند سوال مطرح است:

اول – مراجع عظیم الشان ، چرا اگر یک زن با چند مرد در ارتباط باشد ، به جرم فاحشه بودن اعدام می شود(مانند عاطفه شانزده ساله در شمال ایران اینجا و اینجا و اینجا ) ، اما این کار برای مردان حلال است ، این تناقض را چگونه توجیه می کنید ؟

لابد خواهید گفت اگر مرد فاحشه باشد و در اثر این ارتباط زن حامله شود ، طفل حاصل پدرش مشخص است و مادرش هم مشخص است . اما اگر در این رابطه زن فاحشه باشد و زن حامله شود، پدر فرزند معلوم نخواهد بود. من در جواب به شما می گویم که به کمک علم ژنتیک خیلی راحت می توان فهمید که پدر طفل کدام است. آن زمان اعراب جاهلی بود که نمی شد فهمید ، الان خیلی راحت می شود پدر را مشخص کرد. مگر نمی گویید که دین اسلام دین کاملی است و برای همه زمان ها آمده است ؟این چه جور دینی است که اینهمه نقصان و تناقض و بی عدالتی در آن است ؟!
من نوعی به حکم مرجع تقلید و به صورت کاملا شرعی الان می توانم بروم و با صدها زن ارتباط جنسی برقرار کنم و هیچ گناهی نیز بر من نوشته نخواهد شد ، اما اگر یک دختر معلول ذهنی مورد سو استفاده قرار گیرد ، باید اعدام شود!

طبق همین منطق است که در بازداشت گاه های رژیم به دختران آزادی خواه و شجاع ما تجاوز می شود و مراجع عظیم الشان ککشان نمی گزد.

دوم – آیا من در صورتی که به یک فاکر من کامل تبدیل شدم و درآمد خوبی به دست آوردم ، باید خمس و زکات این درآمد را به شما مراجع عظیم الشان تقدیم کنم ؟! به قول آخوند مذکور در شهر قصه : خمس و زکاتش رو بده حلاله !! یعنی می خواهید بفرمایید که کمسیون این پول را باید به شما پرداخت کنم دیگر؟! خوب ، سگ تو ضرر ، باشد ، اگر فاکر من شدم ، سهم شما را نیز خواهم داد ، اما اگر ممکن است بفرمایید که شما چه در این معامله چه نقشی را ایفا کرده اید که الان سهم می خواهید ؟! آیا شما مکان را فراهم کردید یا طرف معامله را معرفی کرده اید !؟


وقتی کسی در یک رابطه فاحشگی ؛ اینگونه غیر منصفانه عمل می کند ، وای به روز که حکومت یک کشور به اختیار آنها بیفتد. 


----------------------لینک این مطلب در بالاترین-------------------پنجشنبه، آبان ۲۱، ۱۳۸۸

احمدی نژاد آیا کرمانی را می شناسی ؟ همان دزد سرگردنه ای که به کمک تو چند ده میلیارد تومان دزدید

در خبرها آمده بود که احمدی نژاد قصد دارد مدیریت بدیع خودش را به مترو تهران که زیر مجموعه شهرداری ها گسترش دهد.(اینجا)

شایان ذکر است که تیمی که الان دارند مترو را اداره می کنند نیز از همان قماش احمدی نژاد هستند و نحوه مدیریتشان هم مضحک است ولی مدیریت احمدی نژادی از نوع بی نهایت افتضاح است

کافیست نگاه کنیم که مترو دوبی در کمتر از سه سال به چه سرعتی و کیفیتی به پایان رسید، اگر بررسی کنیم می بینم که هزنیه احداث آن (بر کیلومتر) به مراتب از مترو تهران کمتر بوده است. این نشان از مدیریت کردان گونه در جمهوری اسلامی است. به خاطر عدم وجود مترو درست ، هم وقت مردم تهران به شدت تلف می شود و هم از آن بدتر آلودگی هوا باعث مرگ هزاران انسان می شود.

به دلیل اینکه گروهی رذل می خواهند بودجه های عمومی را چپاول کنند ، جان مردم اینگونه به خطر می افتد ، ایا اینها یک سری دزد معمولی هستند ؟ خیر ، انها دزدان جنایتکارند.

هر کسی با اندک بینشی از مدیریت جامعه می داند که حمل و نقل و مخابرات از جزو زیر ساختهای توسعه محسوب می شوند و نیاز به توجه ویژه دارند.

براستی آیا اگر کارشناسانه به متروی مدل پیشنهادی احمدی نژاد و مترو معمول نگاه کنیم ، کدام یک مقرون به صرفه تر است؟ البته که احمدی نژاد به همان شیوه کارشناسانه خودش می گوید که برای حفر تونل مترو زیر زمینی باید زمین را کند و خیلی هزینه کرد ، اما برای متروی هوایی نیازی نیست. اگر به دید فنی نگاه کنیم می بینیم که این حرف ابلهانه است ، چرا که فقط برای تامین انرژی برای متروی هوایی باید مقدار زیادی زمین خرید و خطوط انتقال نیرو را از وسط شهر عبور داد که هزنیه فقط همین مورد بسیار بالاتر از مترو معمولی است. اصولا احمدی نژاد فکر می کند که باهوش ترین آدم روی زمین است و هیچ کسی به پای او نمی رسد ، حاضر نیست فکر کند که اگر روش یپشنهادی او درست بود، چرا بقیه مردم دنیا از آن روش استفاده نمی کنند ؟ بارها در مورد بهره وری و تفاوت مترو زیر زمین و منو ریل و قطار هوایی بحث شده است و به خاطر علاقه احمدی نژاد به این موضوع ، ایرانی ها نیز خوب بررسی کرده اند و تقریبا همه می دانیم که نظریه احمدی نژاد مانند دیگر نظریه هایش چه قدر ابلهانه است.

فراموش نکنیم که احمدی نژاد در زمان شهرداریش برای احداث قطار هوایی بین آریاشهر و فرودگاه مهرآباد قراردادی با گروهی بست که در راس آنها شخصی به نام کرمانی بود. آن شخص مبلغ بیست میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت کرد و زمین بزرگ و بسیار با ارزشی که در سر فلکه صادقیه بود (وقبلا ایستگاه اتوبوس بود)، نیز به او دادند که یک مجتمع بزرگ تجاری بسازد و به نوعی مبلغ مابقی قرارداد را فاینانس کند.

آقای کرمانی ارتباط ویژه ای با شخص احمدی نژاد داشت و البته اگر روزی احمدی نژاد به عنوان یک سارق محاکمه شود ، باید مشخص شود که چه مبلغی از آن قرارداد از نوع سرگردنه اش به احمدی نژاد رسیده بود. طبق گزارش شورای شهر این پروزه فقط پنج درصد پیشرفت داشته است ولی پیمانکار که رابطه خاصی با احمدی نژاد داشته ، حدود هشتاد درصد پول را دریافت کرده است. هیچ کس هم این قضیه را پیگری نکرده که این موضوع به کجا رسید !

اما اکنون دیگر بحث دزدی مطرح نیست و احمدی نژاد به خاطر منافع مالی مستقیمش نمی خواهد کنترل مترو را در دست بگیرد. همه می دانند که مترو سالها است که توسط تیم هاشمی اداره می شود ، احمدی نژاد قصد دارد که این میدان را نیز از خاندان هاشمی برباید. وگرنه که الان همه کشور دست احمدی نژاد افتاده و این بدتر از چنگیز مشغول غارت و چپاول است.

البته که همه می دانند این حرفها در اثر پخش شدن سخنان مهندس هاشمی مدیر شرکت بهره برداری مترو است که در آن به شدت به احمدی نژاد انتقاد شده بود

من فقط مبهوت اعتماد به نفس احمدی نژادم که چگونه حرف از راستی و پاکدامنی می زند و چگونه سایت رجا نیوز که وابسته به اوست گزارشی چاپ می کند که احمدی نژاد مثلا دستور داده تفاوت قیمت چلوکباب معمولی و ویژه را از فلان آقا پس بگیرند و مثلا احمدی نژاد خیلی پاکدامن است.

چهارشنبه، آبان ۲۰، ۱۳۸۸

عجب نعمتی است که دشمنان ما گروهی خنگ هستند


در خبرها آمده بود که دانشگاه آکسفورد به جهت زنده نگه داشتن اسم ندا و چون ندا دانشجوی رشته فلسفه بوده است ، بورس تحصیلی در رشته فلسفه راه اندازی کرده است. سفارت ایران در لندن نیز از این اقدام به شدت عصبانی شده است و حسابی اعتراض کرده است که اولا دانشگاه آکسفورد چرا از اهداف دانشگاهی خودش منحرف شده است و خودش را درگیر مسایل داخلی ایران کرده است
.به نقل از بی بی سی

از طرفی نیز خبرگذاری فالس نیوز به نیابت از دولت کودتا عکسی منتشر کرده است که در زیر می بینیدیکی نیست بهشون بگه آخر آدم های ابله ، این که شما ادعا می کنید آرش حجازی ندا را کشته است که با بیانیه سفارت ایران تناقض دارد. سفارت می گوید که ندا طی یک سناریو پیچیده کشته شده است و ابعادش هنوز مشخص نیست! اگر ابعادش مشخص نیست که این فاطی کماندو ها جلوی سفارت چه غلطی می کنند و چرا توی روز روشن در رابطه با پرونده ای که ابعادش مشخص نیست ، تهمت می زنند.

از طرفی اگر طبق نظر جمهوری اسلامی ندا قربانی یک دسیسه است و مخالف جمهوری اسلامی نبوده است ، چه اشکالی دارد که یک بورس به نام ندا وجود داشته باشد ؟

اینکه ادعا کنند آرش حجازی ندا را کشته و این توطیه بریتانیا است ، با رفتار جمهوری اسلامی کاملا در تناقض است. چرا سنگ قبر ندا را می شکنند ؟ چرا از اینکه اسم ندا در دنیا مطرح شده است ، اینگونه هراس دارند ؟

چرا اجازه مراسم یابدبود به او نمی دهند ؟ چرا اجازه نمی دهند یک گروه حقیقت یاب بین المللی برای بررسی این موضوع به ایران بیاید ؟

ندا موقع مرگ ، هیچ چیز نگفت ، فقط نگاه کرد و با نگاهش بر خرمن دیکتاتور آتشی زد که هستی خامنه ای را به به خاکستر تبدیل می کند . صدها نفر در این اعتراضات کشته شدند ، اما داستان نگاه ندا چیز دیگری است.

اسم دکتر آرش حجازی ، پزشک شجاعی که اینگونه مردانه راه ندا را ادامه داد نیز با تهمت های اینچنینی آلوده نمی شود. براستی که آن لباس سفید برازنده آرش بزرگ است.

پی نوشت : این فاطی کماندوها چقدر بی سواد هستند ؟ ماشالله توی زندان های ما که تحت نظر این جانوران اداره می شود ، پر است از آدم با سواد و تحصیل کرده! نمی دانم چرا وقتی می خواهند بروند جلوی سفارت انگلیس شعار بدهند ، این پلاکاردهاشون رو نمی برند یک بررسی بشود که ایجوری غلط عجیب و غریب نداشته باشد. مثل این است که یکی بیاید جلوی سفارت ایران یک پلاکارد دستش باشد و رویش بنویسد : آدم ها را اذیت بهتره نشود در تظاهرات در تهران !!!

ضمنا محض تفریح یک لحظه این فاطی کماندو را با ندا و مریم صبوری و دیگر دختران بزرگی که این چندوقته به ما مردها درس آزادی و شجاعت داده اند ، مقایسه کنید