سه‌شنبه، دی ۰۸، ۱۳۸۸

آقای نوری همدانی، اقای مکارم، شما به دلیل حمایت از خامنه ای شریک جرم او هستید.

آقای آیت الله نوری همدانی، آقای مکارم شیرازی

مرجع تقلید هستی ، باش. آیت الله العظمی هستی ، باش.

هزاران نفر از تو پیروی می کنند ، بکنند.

حمایت شما از خامنه ای به منزله تایید اعمال جنایت کارانه خامنه ای استُ چرا که لباس شما و خامنه ای یکی است. حتی سکوت نیز به معنی همدستی در جنایت است.

این را بدانید که از نظر من و بسیاری از هم میهنان من ٬ شما همدست و شریک جرم همان خامنه ای جنایتکاری هستید که مشغول قتل عام برادران و خواهران من در خیابان است.

از نظر ما شما یک مجرم و یک جنایتکار بیشتر نیستید. حمایت شما از خامنه ای، شما را به شریک جرم آنها تبدیل کرده است و باید روزی در دادگاه پاسخ گوی اعمال ننگین خود باشید.

از نظر من شما جرمتان از آن بسیجی که در خیابان به خواهران مظلوم من چاقو و گلوله می زند بیشتر است، چرا که او به پشتیبانی شما و به امر خامنه ای که تحت حمایت شما است این کار را انجام می دهد.شما فرمانده او هستید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.