جمعه، دی ۰۴، ۱۳۸۸

آقای حجت السلام خامنه ای، مطمین باش مردم ایران تو را خواهند بخشید اگر الان جنایاتت را متوقف کنی.

چشمهایت را باز کن ، نیک بنگر، دیدی که مردم ایران چگونه از منتظری تجلیل کردند؟ مگر منتظری عضوی از پایه گذاران این رژیم خونخوار نبود؟ مگر تیورسین ولایت فقیه نبود؟ هیچ فکر کرده ای چرا مردم اینگونه مردم به سوگ او نشستند؟ چرا مردم ایران کلاه از سر برداشتند؟ دلیلش واضح است : چون منتظری انسانیت را زیر پا نگذاشت، وقتی که دید نتیجه کارهای او به تحکیم رژیمی خونخوار انجامیده است، در مقابل ساخته خویش ایستاد. غرور خود را زیر پا گذاشت و به صراحت گفت که اشتباه کرده است.

تو آخرین فرصت ها را داری از دست می دهی. نگذار نام تو تا ابد به ننگ آلوده شود. از آخرین فرصت هایی که داری استفاده کن. گذشته ها گذشته است. مردم ایران با مراسم منتظری و تقدیر از او ثابت کرده اند که حاضر به بخشودن هستند. بیا با اعلام عفو عمومی و ایجاد شورای ملی ، قدرت را به مردم واگذار کن. با اینکار گناه جنایات گذشته خود را بشور.مطمین باش که مردم ایران از سر تقصیر تو می گذرند.

نه بمب اتم می تواند از ریزش پایه های حکومت تو جلوگیری کند و نه دست یازیدن به خشونت و جنایت. چه اگر داشتن بمب اتم و دست یازیدن به خشونت علیه مخالفین باعث ادامه حکومت می شد، حکومت کمونیستی شوروی ساقط نمی شد.

نه قدرت نظامی کنونی شما قابل مقایسه به شوروی بیست سال پیش است و نه خشونتی بسیجی ها قابل مقایسه با ک.گ.ب. است. نگاه کن آخر صدام چه شد؟ مگر صدام ماشین چرخ کردن گوشت آدم های زندانی را نداشت؟ مگر گروه محافظ او زنده زنده مخالفین صدام را نمی خوردند؟ آخرش چه شد ؟از یک سوراخ مثل موش بیرون کشیده شد. نگذار عاقبت پسران تو مانند پسران صدام شود.می توانی نام کثیف و آلوده خود را به راحتی به نامی نیک تبدیل کنی. چند صباحی که زنده خواهی بود را با احترام سر کنی و فرزندانت نیز امنیت داشته باشند.

قدرت را طی یک روند مسالمت آمیز و انسانی به خود مردم واگذار کن। این جنبش حقش را پس خواهد گرفت، ظرف فقط چند ماه।

کامنت یکی از دوستان در بالاترین : من نمي بخشمش بايد تاوان خونهايي كه ريخته رو بده.
اگه ببخشيمش يعني خون نداها و سهرابها رو پايمال كرديم।

جواب من : از بزرگان بیاموزیم: نلسون ماندلای بزرگ زمانی که بعد از بیست و هشت سال شکنجه در زندان های آپارتاید آزاد شد و قدرت را بدست گرفت در مورد صاحب منصبان آپارتاید و شکنجه گران آپارتاید گفت:( من نمی توانم ظلمی که آنها در حق من کردند را فراموش کنم ، اما می توانم آنها را ببخشم!)
آیا کشتن خامنه ای ندای مظلوم را به ما باز می گرداند ؟ آیا سهراب، شهید جوان را به مادر داغدارش بازپس می دهد؟
چه طرفه ای خواهیم بست از کشتن خامنه ای ؟
اگر قرار است ما هم آدم بکشیم، چه فرقی بین ما و خامنه ای اسـت ؟ آدم کشتن ، آدم کشتن است و شکستن حرمت انسانی است.
اگر خامنه ای قدرت را به صورت مسالمت آمیز واگذار کند، از کشته شدن هزاران ندا و سهراب دیگر جلوگیری کرده است. آیا نجات جان هزاران نفر دیگر دلیل کافی نیست که او را ببخشیم؟

۱ نظر:

  1. سلام من که این خونخوا رو نمی بخشم ما که سهله خدا هم از خون بندگانش نمی گذره. این آدم قدرت خواه خبیث باید در دادگاهی بایسته که مردم اداره اش کنند و جواب جنایتها و دسیسه هاشو بده از خونریزها تا حبس منتظری تا تهمتها و قطع کردن دوستیش با امام تا تصاحب جای رهبر با دروغ و نیرنگ وتا دزدیدن رای ما و زرهایی که درباره رئیس جمهور موسوی عزیزمون زده تا شکنجه های زندانیان سرافراز کودتا تا دستور اعدامها در کردستان و سیستان و اهواز و سیرجان ووتهران تا هر غلط دیگه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.