جمعه، آذر ۲۷، ۱۳۸۸

امام خامنه ای نا نجیب ، امام که هیچ، بهت صفت پیغمبری هم بدهند دیگه فایده نداره!

ما توی خیابان شعار می دهیم : ننگ ما ، ننگ ما – رهبر الدنگ ما ، اون موقع این وزارت ارشاد دولت کودتا طرح تصویب می کند که به خ.ر. بگوییم امام خامنه ای! خنگول ها، خمینی اش هم دیگه پیش ما دوزار اعتبار نداره، تا چه برسد به این خ.ر. هندی کم!

۱ نظر:

  1. از طرف یک هکر

    با توجه به هک شدن توییتر

    لطفا اطلاع رسانی کنید که هر کس که به این صفحه هک شده رفته و حتی یک با هم آن را مشاهده کرده حتما ویندوز خود را مجددا نسب کند زیرا با مشاهده این صفحه یک برنامه بروی رایانه شما نصب می شود که تما اطلاعات مهم شما مانند یوز و پس را برای مهاجم ارسال می کند

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.