پنجشنبه، آذر ۱۲، ۱۳۸۸

درخواست از دکتر آرش حجازی برای صدور بیانیه و درخواست تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی

فقط می توان گفت که آدم روی سرش شاخ در می آید و زبانش نیز بسته می شود، آخر چه می توان گفت ؟ برادران متجاوز بسیجی نیز خوب این را می دانند و وقتی می خواهند تهمت بزنند ، آنچنان تهمت بزرگ و عجیبی می زنند که مردم دنیا اول بهت زده می شوند ، بعد می خندند و در انتها نیز می گویند این آدمها ارزش پاسخ گویی ندارند، ولشان کنیم بهتر است!

آخر آدم حسابی ، کارت شناسایی قاتل ندا و فیلمی که سر صحنه شهادت ندا گرفته شده ، روی اینترنت موجود است ، حالا شما می آیید می گویید که دکتر آرش حجازی قاتل ندا بوده است؟ یعنی در حد تیم ملی شما بسیجی ها پر رو و بی شرم هستید!

من یک پیشنهاد برای دکتر آرش حجازی ، قهرمان شجاع دارم. با توجه به اینکه متجاوزان بسیج و دولت کودتا بارها سعی دارند خون ندا را پایمال کنند و با تهمت به دکتر آرش سر و ته ماجرا را هم بیاورند ، باید این توطیه کثیف اینها را خنثی کرد و نباید ساکت نشست.

دکتر آرش عزیز ، هنگام تیر خوردن ندا سعی کردی که جان خواهرمان را نجات دهی ، اما نشد . با شکستن سکوت و معرفی قاتل به دنیا نگذاشتی خون ندا پایمال شود و در این راه ما می دانیم که با چه مشکلاتی روبرو شده ای و قدردان تو هستیم و شرافتت را ارج می نهیم.

اما هنوز ماجرا تمام نشده است. هرچقدر که بسیجی ها تهمت بزنند ، دنیا می داند که دکتر آرش ، نویسنده و مترجمی است که اهل فرهنگ است و قاتل نیست. اما اینها باز می خواهند خون ندا را پایمال کنند. اجازه نده که ساحت ندا شکسته شود.

پیشنهاد من این است که شما یک بیانیه خطاب به دولت ایران صادر کنی و آمادگی خودت را به دو شرط برای بازگشت به ایران اعلام کنی به شرط اینکه یک هییت حقیقت یاب بین المللی برای یافتن قاتل ندا تشکیل شود و آن هییت تو را به عنوان قاتل معرفی کند.

دنیا می داند که قاتل ندا کیست ولی بگذار دهن بسیجی های مزدور بسته شود و دیگر نتوانند اسم ندا را بر زبان بیاورند .

۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.