پنجشنبه، آبان ۲۱، ۱۳۸۸

احمدی نژاد آیا کرمانی را می شناسی ؟ همان دزد سرگردنه ای که به کمک تو چند ده میلیارد تومان دزدید

در خبرها آمده بود که احمدی نژاد قصد دارد مدیریت بدیع خودش را به مترو تهران که زیر مجموعه شهرداری ها گسترش دهد.(اینجا)

شایان ذکر است که تیمی که الان دارند مترو را اداره می کنند نیز از همان قماش احمدی نژاد هستند و نحوه مدیریتشان هم مضحک است ولی مدیریت احمدی نژادی از نوع بی نهایت افتضاح است

کافیست نگاه کنیم که مترو دوبی در کمتر از سه سال به چه سرعتی و کیفیتی به پایان رسید، اگر بررسی کنیم می بینم که هزنیه احداث آن (بر کیلومتر) به مراتب از مترو تهران کمتر بوده است. این نشان از مدیریت کردان گونه در جمهوری اسلامی است. به خاطر عدم وجود مترو درست ، هم وقت مردم تهران به شدت تلف می شود و هم از آن بدتر آلودگی هوا باعث مرگ هزاران انسان می شود.

به دلیل اینکه گروهی رذل می خواهند بودجه های عمومی را چپاول کنند ، جان مردم اینگونه به خطر می افتد ، ایا اینها یک سری دزد معمولی هستند ؟ خیر ، انها دزدان جنایتکارند.

هر کسی با اندک بینشی از مدیریت جامعه می داند که حمل و نقل و مخابرات از جزو زیر ساختهای توسعه محسوب می شوند و نیاز به توجه ویژه دارند.

براستی آیا اگر کارشناسانه به متروی مدل پیشنهادی احمدی نژاد و مترو معمول نگاه کنیم ، کدام یک مقرون به صرفه تر است؟ البته که احمدی نژاد به همان شیوه کارشناسانه خودش می گوید که برای حفر تونل مترو زیر زمینی باید زمین را کند و خیلی هزینه کرد ، اما برای متروی هوایی نیازی نیست. اگر به دید فنی نگاه کنیم می بینیم که این حرف ابلهانه است ، چرا که فقط برای تامین انرژی برای متروی هوایی باید مقدار زیادی زمین خرید و خطوط انتقال نیرو را از وسط شهر عبور داد که هزنیه فقط همین مورد بسیار بالاتر از مترو معمولی است. اصولا احمدی نژاد فکر می کند که باهوش ترین آدم روی زمین است و هیچ کسی به پای او نمی رسد ، حاضر نیست فکر کند که اگر روش یپشنهادی او درست بود، چرا بقیه مردم دنیا از آن روش استفاده نمی کنند ؟ بارها در مورد بهره وری و تفاوت مترو زیر زمین و منو ریل و قطار هوایی بحث شده است و به خاطر علاقه احمدی نژاد به این موضوع ، ایرانی ها نیز خوب بررسی کرده اند و تقریبا همه می دانیم که نظریه احمدی نژاد مانند دیگر نظریه هایش چه قدر ابلهانه است.

فراموش نکنیم که احمدی نژاد در زمان شهرداریش برای احداث قطار هوایی بین آریاشهر و فرودگاه مهرآباد قراردادی با گروهی بست که در راس آنها شخصی به نام کرمانی بود. آن شخص مبلغ بیست میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت کرد و زمین بزرگ و بسیار با ارزشی که در سر فلکه صادقیه بود (وقبلا ایستگاه اتوبوس بود)، نیز به او دادند که یک مجتمع بزرگ تجاری بسازد و به نوعی مبلغ مابقی قرارداد را فاینانس کند.

آقای کرمانی ارتباط ویژه ای با شخص احمدی نژاد داشت و البته اگر روزی احمدی نژاد به عنوان یک سارق محاکمه شود ، باید مشخص شود که چه مبلغی از آن قرارداد از نوع سرگردنه اش به احمدی نژاد رسیده بود. طبق گزارش شورای شهر این پروزه فقط پنج درصد پیشرفت داشته است ولی پیمانکار که رابطه خاصی با احمدی نژاد داشته ، حدود هشتاد درصد پول را دریافت کرده است. هیچ کس هم این قضیه را پیگری نکرده که این موضوع به کجا رسید !

اما اکنون دیگر بحث دزدی مطرح نیست و احمدی نژاد به خاطر منافع مالی مستقیمش نمی خواهد کنترل مترو را در دست بگیرد. همه می دانند که مترو سالها است که توسط تیم هاشمی اداره می شود ، احمدی نژاد قصد دارد که این میدان را نیز از خاندان هاشمی برباید. وگرنه که الان همه کشور دست احمدی نژاد افتاده و این بدتر از چنگیز مشغول غارت و چپاول است.

البته که همه می دانند این حرفها در اثر پخش شدن سخنان مهندس هاشمی مدیر شرکت بهره برداری مترو است که در آن به شدت به احمدی نژاد انتقاد شده بود

من فقط مبهوت اعتماد به نفس احمدی نژادم که چگونه حرف از راستی و پاکدامنی می زند و چگونه سایت رجا نیوز که وابسته به اوست گزارشی چاپ می کند که احمدی نژاد مثلا دستور داده تفاوت قیمت چلوکباب معمولی و ویژه را از فلان آقا پس بگیرند و مثلا احمدی نژاد خیلی پاکدامن است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.