چهارشنبه، آبان ۲۰، ۱۳۸۸

عجب نعمتی است که دشمنان ما گروهی خنگ هستند


در خبرها آمده بود که دانشگاه آکسفورد به جهت زنده نگه داشتن اسم ندا و چون ندا دانشجوی رشته فلسفه بوده است ، بورس تحصیلی در رشته فلسفه راه اندازی کرده است. سفارت ایران در لندن نیز از این اقدام به شدت عصبانی شده است و حسابی اعتراض کرده است که اولا دانشگاه آکسفورد چرا از اهداف دانشگاهی خودش منحرف شده است و خودش را درگیر مسایل داخلی ایران کرده است
.به نقل از بی بی سی

از طرفی نیز خبرگذاری فالس نیوز به نیابت از دولت کودتا عکسی منتشر کرده است که در زیر می بینیدیکی نیست بهشون بگه آخر آدم های ابله ، این که شما ادعا می کنید آرش حجازی ندا را کشته است که با بیانیه سفارت ایران تناقض دارد. سفارت می گوید که ندا طی یک سناریو پیچیده کشته شده است و ابعادش هنوز مشخص نیست! اگر ابعادش مشخص نیست که این فاطی کماندو ها جلوی سفارت چه غلطی می کنند و چرا توی روز روشن در رابطه با پرونده ای که ابعادش مشخص نیست ، تهمت می زنند.

از طرفی اگر طبق نظر جمهوری اسلامی ندا قربانی یک دسیسه است و مخالف جمهوری اسلامی نبوده است ، چه اشکالی دارد که یک بورس به نام ندا وجود داشته باشد ؟

اینکه ادعا کنند آرش حجازی ندا را کشته و این توطیه بریتانیا است ، با رفتار جمهوری اسلامی کاملا در تناقض است. چرا سنگ قبر ندا را می شکنند ؟ چرا از اینکه اسم ندا در دنیا مطرح شده است ، اینگونه هراس دارند ؟

چرا اجازه مراسم یابدبود به او نمی دهند ؟ چرا اجازه نمی دهند یک گروه حقیقت یاب بین المللی برای بررسی این موضوع به ایران بیاید ؟

ندا موقع مرگ ، هیچ چیز نگفت ، فقط نگاه کرد و با نگاهش بر خرمن دیکتاتور آتشی زد که هستی خامنه ای را به به خاکستر تبدیل می کند . صدها نفر در این اعتراضات کشته شدند ، اما داستان نگاه ندا چیز دیگری است.

اسم دکتر آرش حجازی ، پزشک شجاعی که اینگونه مردانه راه ندا را ادامه داد نیز با تهمت های اینچنینی آلوده نمی شود. براستی که آن لباس سفید برازنده آرش بزرگ است.

پی نوشت : این فاطی کماندوها چقدر بی سواد هستند ؟ ماشالله توی زندان های ما که تحت نظر این جانوران اداره می شود ، پر است از آدم با سواد و تحصیل کرده! نمی دانم چرا وقتی می خواهند بروند جلوی سفارت انگلیس شعار بدهند ، این پلاکاردهاشون رو نمی برند یک بررسی بشود که ایجوری غلط عجیب و غریب نداشته باشد. مثل این است که یکی بیاید جلوی سفارت ایران یک پلاکارد دستش باشد و رویش بنویسد : آدم ها را اذیت بهتره نشود در تظاهرات در تهران !!!

ضمنا محض تفریح یک لحظه این فاطی کماندو را با ندا و مریم صبوری و دیگر دختران بزرگی که این چندوقته به ما مردها درس آزادی و شجاعت داده اند ، مقایسه کنید

۲ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.