سه‌شنبه، تیر ۰۲، ۱۳۸۸

سوال من از اوباما ، درخواست برای قبول مناظره با احمدی نژاد


آقای اوباما ،
احمدی نژاد به شما پیشنهاد مناظره داده است. آیا بهتر نیست که شما این پیشنهاد را با این شرط قبول کنید که مناظره فوق از تلوزیون دولتی ایران پخش مستقیم شود و در جلسه مناظره چند نفر از روشنفکران و روزنامه نگران ایرانی به عنوان مشاور و به عنوان نماینده مردم ایران شما را همراهی کنند.
مطمین باشید این مناظره را قسمت عمده مردم ایران خواهند دید و طبیعتا بهترین محل برای به چالش کشیدن احمدی نژاد خواهد بود.


Dear Mr. Obama,
AhmadiNejad Wanted to debate you in UN.
I would recommend that you accept his request for controversy providing Iranian government TV broadcast above debate live.
If some Iranian liberal journalist participate in the controversy, they will help you to challenge ahmadinejad and Khamenie ,
I assure you this is ideal opportunity to introduce real ahmadinejad to world and Iran.
Regards

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.